Klausimai apie fotostudiją CozyStudio

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima atvykti į foto studiją su augintiniu?

Taip, studija yra draugiška gyvūnams. Augintiniai yra pilnaverčiai šeimos nariai, tad jeigu gyvūnėlis tvarkingas, draugiškas, drąsiai galite pasiimti jį kartu į foto studiją.

Ar galima rezervuoti studiją svetainėje?

Taip, galite rezervuoti studiją per kalendorių esantį svetainėje, tačiau rekomenduoju tai daryti per kompiuterį, kadangi telefone nepersiverčia mėnesiai. Studijos rezervavimas: https://cozystudio.lt/fotostudijos-kaune-rezervavimas/

Ar studijoje yra apšvietimas?

Taip, studijoje yra apšvietimas. 3 impulsinės lempos ir 2 ištisinio pašvietimo lempos. 

Ar apšvietimas esantis studijoje ir popieriniai fonai kainuoja papildomai?

Ne, papildomai nekainuoja.

Ar galiu į studiją atvykti anksčiau ar pabūti ilgiau nei rezervuotas laikas?

Tai priklauso nuo studijos užimtumo. Jei prieš jus ar po jūsų nieko nėra – tuomet taip, galima atvykti anksčiau ar užsisakyti studiją ilgesniam laikui nei buvo numatyta, bet apie planų pasikeitimus pasistenkite visada informuoti. Visgi jei prieš jus ar po jūsų studija yra rezervuota kitų klientų, labai prašysiu jūsų atvykti punktualiai bei išvykti iki to laiko, kuomet rezervavote studiją (nepamirškite nusimatyti kiek laiko reikės apsirengimui ar daiktų susirinkimui iki jūsų rezervuoto laiko pabaigos).

Ar yra parkavimas prie studijos?

Taip, prie studijos pastato yra rezervuota viena automobilio parkavimo vieta CozyStudio klientams. Taip pat neįvažiavus į teritoriją, galima automobilius palikt prie gatvės ar netoli esančioje IKI parduotuvės automobilių aikštelėje.

Esame rezervavę studiją, tačiau pasikeitė planai. Ar galiu atšaukti studijos rezervaciją?

Taip, studijos rezervaciją galima atšaukti ir baudos dėl to nėra taikomos. Tik apie pasikeitusius planus informuokite kiek galima anksčiau.

Klausimai, susiję su COVID-19

Studija rezervuota, tačiau jaučiu sveikatos pablogėjimą. Ką daryti tokiu atveju?

Net jei esate rezervavę studiją, tačiau jūs ar jūsų klientai pasijautė blogai, labai prašau elgtis supratingai ir atšaukite studijos rezervavimą. Dėl rezervavimo atšaukimo nėra taikomos baudos, tik pasistenkite kiek galima anksčiau apie tai informuoti.