Klausimai apie fotostudiją CozyStudio

Dažniausiai užduodami klausimai

Bendri klausimai

CozyStudio yra trys skirtingos foto studijos bei dvi atskiros makiažo vietos. Visas erdves galite rezervuoti svetainėje arba parašę el. paštu info@cozystudio.lt bei telefonu +370 643 20212

Studijos #1 rezervavimas: spausti čia
Studijos #2 rezervavimas: spausti čia
Studijos #3 rezervavimas: spausti čia
Makiažo vietos rezervavimas: spausti čia

Taip, visose fotostudijose yra apšvietimas ir tai papildomai nekainuoja.

Jei rezervavote studiją #1 arba studiją #2 – yra skirta po vieną vietą automobilio parkavimui.
Jei rezervavote studiją #3 – nėra skirta parkavimo vietos.

Jei atvykote su daugiau automobilių ar rezervavote studiją #3, automobilius galite palikt prie gatvės ar netoli esančioje IKI parduotuvės automobilių aikštelėje (2 valandos nemokamos).

LABAI SVARBU:
teritorijoje skirta tik po vieną vietą #1 ir #2 studijų klientams.
Daugiau priskirtų vietų studijai nėra ir visos kitos vietos yra rezervuotos kitų teritorijoje veikiančių įmonių. Jei atvykstate su daugiau automobilių, prašome parkuotis ant gatvės už šlakbaumo esančiose parkavimo vietose arba prie „IKI” parduotuvės (2 valandos nemokamai), tačiau nepalikite savo automobilio kitai įmonei priskirtoje vietoje.

Už jūsų paliktus automobilius kitoms įmonėms priskirtose vietose mes gauname 20 EUR baudą už kiekvieną kartą, todėl nuo šiol ši bauda bus priskaičiuota jums bei palikus automobilį kitoms įmonėms skirtose vietose viduryje fotosesijos privalėsite eiti jį perstatyti. Todėl pasistačius automobilį ne vietoje tai kainuos jums ne tik papildomus 20 EUR, tačiau ir sugaišite savo fotosesijos laiką. Labai prašome susiderinti su klientu ar fotografu, kuris parkuosis kieme, o kuris už šlakbaumo.

Kaip rasti parkavimo vietą, skirtą CozyStudio klientams: cozystudio.lt/kaip-atvykti/

Labai prašome supratingumo.

Tai priklauso nuo studijos, kurią rezervavote užimtumo. Jei prieš jus ar po jūsų nieko nėra – tuomet taip, galima atvykti anksčiau ar užsisakyti studiją ilgesniam laikui nei buvo numatyta, bet apie planų pasikeitimus pasistenkite visada informuoti. Visgi jei prieš jus ar po jūsų studija yra rezervuota kitų klientų, labai prašysiu jūsų atvykti punktualiai bei išvykti iki to laiko, kuomet rezervavote studiją (nepamirškite nusimatyti kiek laiko reikės apsirengimui ar daiktų susirinkimui iki jūsų rezervuoto laiko pabaigos).

Taip, studijos rezervaciją galima atšaukti ir bauda dėl to nėra taikoma jei atšaukta likus bent trims dienoms (daugiau nei 72 valandos) iki rezervuoto nuomos laiko pradžios. 

Jei rezervaciją norite atšaukti likus mažiau nei 72 valandoms bei daugiau nei 24 valandoms, prašysime apmokėti pusę rezervuoto laiko sumos.

Jei rezervaciją norėsite atšaukti likus mažiau nei 24 valandoms iki rezervuoto laiko pradžios, prašysime apmokėti visą rezervuoto laiko sumą.

Jei studiją rezervavote, tačiau neatvykote ir neįspėjote, taikoma pilna nuomos kaina bei atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Neapmokėjus sąskaitos, naujų rezervacijų iš jūsų priimti negalėsime.

Taip, studija yra draugiška gyvūnams. Augintiniai yra pilnaverčiai šeimos nariai, tad jeigu gyvūnėlis tvarkingas, draugiškas, drąsiai galite pasiimti jį kartu į foto studiją. Visgi ypač svarbu šeimininkams augintinius prižiūrėti. Augintiniai negali laisvai bėgioti ir turi būti šalia šeimininkų, kad neiškrėstų šunybių ar nepaliktų balučių ar ko nors daugiau. Nuomininkai pilnai atsako už atsivestus augintinius bei po savęs turi palikti tvarkingą studiją.

Apmokėti galite grynais arba bankine kortele atvykę į studiją arba pavedimu į banko sąskaitą.

Apie tai reikėtų parašyti el. paštu info@cozystudio.lt arba susisiekti telefonu +370 643 20212. Jei leidžia galimybės, nuomotis nedarbo metu galima, tačiau nuomos kaina skaičiuojama dvigubo tarifo.

Atvykus į studiją, galite persistumti dekoracijas pagal jūsų poreikį, tačiau paliekant studiją viską reikia palikti taip kaip ir radote bei perneštas dekoracijas reikia grąžinti į tą vietą, iš kurios paėmėte.

Jei norite, kad prieš jums atvykstant į studiją būtų perstumtos dekoracijos, perneštos į kitą vietą ar kitaip pakeista studija pagal jūsų poreikius, tokios paslaugos kaina pagal galimybes nuo 20 EUR už vieno kampelio keitimą bei svarbu apie poreikius pranešti kuo anksčiau.

Studijų taisyklės

  • Apsirengimas, baldų ir rekvizitų grąžinimas į vietas įeina į jūsų nuomos laiką, todėl susiplanuokite laiką taip, kad spėtumėte viską palikti taip, kaip ir radote. 
  • Nelipkite ant cikloramos kampų. Ciklorama pagaminta iš gipso, todėl bet koks stipresnis smūgis, gali ją sulaužyti. Nuomos metu jūs esate atsakingi už studijos priežiūrą.
  • Negalima laužyti ar kitaip gadinti studijoje esančio inventoriaus.
  • Jei aplaistėte grindis, sienas ar baldus turite iškart išvalyti, kad neįsigertų.