Rezervacija patvirtinta

Studijos nuomos rezervacija gauta

O kol ruošiatės atvykimui, galite susipažinti su dažniausiai užduodamais klausimais:

Bendri klausimai

CozyStudio yra trys skirtingos fotostudijos. Visas studijas galite rezervuoti svetainėje arba parašę el. paštu info@cozystudio.lt bei telefonu +370 674 40229

Studijos #1 rezervavimas: spausti čia
Studijos #2 rezervavimas: spausti čia
Studijos #3 rezervavimas: spausti čia

Taip, visose fotostudijose yra apšvietimas bei tai papildomai nekainuoja.

Jei rezervavote studiją #1 arba studiją #2 – yra skirta po vieną vietą automobilio parkavimui.
Jei rezervavote studiją #3 – nėra skirta parkavimo vietos.

Jei atvykote su daugiau automobilių ar rezervavote studiją #3, automobilius galite palikt prie gatvės ar netoli esančioje IKI parduotuvės automobilių aikštelėje (2 valandos nemokamos).

LABAI SVARBU:
teritorijoje skirta tik po vieną vietą #1 ir #2 studijų klientams.
Daugiau priskirtų vietų studijai nėra ir visos kitos vietos yra rezervuotos kitų teritorijoje veikiančių įmonių. Jei atvykstate su daugiau automobilių, prašome parkuotis ant gatvės už šlakbaumo esančiose parkavimo vietose arba prie „IKI” parduotuvės (2 valandos nemokamai), tačiau nepalikite savo automobilio kitai įmonei priskirtoje vietoje.

Už jūsų paliktus automobilius kitoms įmonėms priskirtose vietose mes gauname 20 EUR baudą už kiekvieną kartą, todėl nuo šiol ši bauda bus priskaičiuota jums bei palikus automobilį kitoms įmonėms skirtose vietose viduryje fotosesijos privalėsite eiti jį perstatyti. Todėl pasistačius automobilį ne vietoje tai kainuos jums ne tik papildomus 20 EUR, tačiau ir sugaišite savo fotosesijos laiką. Labai prašome susiderinti su klientu ar fotografu, kuris parkuosis kieme, o kuris už šlakbaumo.

Kaip rasti parkavimo vietą, skirtą CozyStudio klientams: cozystudio.lt/kaip-atvykti/

Labai prašome supratingumo.

Tai priklauso nuo studijos, kurią rezervavote užimtumo. Jei prieš jus ar po jūsų nieko nėra – tuomet taip, galima atvykti anksčiau ar užsisakyti studiją ilgesniam laikui nei buvo numatyta, bet apie planų pasikeitimus pasistenkite visada informuoti. Visgi jei prieš jus ar po jūsų studija yra rezervuota kitų klientų, labai prašysiu jūsų atvykti punktualiai bei išvykti iki to laiko, kuomet rezervavote studiją (nepamirškite nusimatyti kiek laiko reikės apsirengimui ar daiktų susirinkimui iki jūsų rezervuoto laiko pabaigos).

Taip, studijos rezervaciją galima atšaukti ir baudos dėl to nėra taikomos. Tik apie pasikeitusius planus informuokite bent prieš dvi dienas.

Jei studiją rezervavote, tačiau neatvykote neįspėję, tokiu atveju taikoma pilna nuomos kaina bei atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Neapmokėjus sąskaitos, naujų rezervacijų iš jūsų priimti negalėsime.

Taip, studija yra draugiška gyvūnams. Augintiniai yra pilnaverčiai šeimos nariai, tad jeigu gyvūnėlis tvarkingas, draugiškas, drąsiai galite pasiimti jį kartu į foto studiją. Visgi ypač svarbu šeimininkams augintinius prižiūrėti. Augintiniai negali laisvai bėgioti ir turi būti šalia šeimininkų, kad neiškrėstų šunybių ar nepaliktų balučių ar ko nors daugiau. Nuomininkai pilnai atsako už atsivestus augintinius bei po savęs turi palikti tvarkingą studiją.

Apmokėti galite grynais atvykę į studiją arba pavedimu į banko sąskaitą.

Apie tai reikėtų parašyti el. paštu info@cozystudio.lt arba susisiekti telefonu +370 674 40229. Jei leidžia galimybės, nuomotis nedarbo metu galima, tačiau nuomos kaina skaičiuojama dvigubo tarifo.

Studijų taisyklės

  • Apsirengimas, baldų ir rekvizitų grąžinimas į vietas įeina į jūsų nuomos laiką, todėl susiplanuokite laiką taip, kad spėtumėte viską palikti taip, kaip ir radote. 
  • Nelipkite ant cikloramos kampų. Ciklorama pagaminta iš gipso, todėl bet koks stipresnis smūgis, gali ją sulaužyti. Nuomos metu jūs esate atsakingi už studijos priežiūrą.
  • Negalima laužyti ar kitaip gadinti studijoje esančio inventoriaus.
  • Jei aplaistėte grindis, sienas ar baldus turite iškart išvalyti, kad neįsigertų.

Kaip atvykti

CozyStudio fotostudija įsikūrusi Kaune, Raudondvario pl. 164, antrame aukšte.

Studiją #1 rasite koridoriaus viduryje kairėje pusėje (prie durų yra CozyStudio lentelė)

Studiją #2 ir #3 rasite koridoriaus gale taip pat kairėje pusėje (prie durų yra CozyStudio lentelė)

Jei nerandate kaip atvykti, paskambinkite telefonu: +370 674 40229

Arba susisiekite el. paštu: info@cozystudio.lt

Žemėlapis

Teritorijos planas

Automobilio parkavimo vieta

Jei rezervavote studiją #1 arba studiją #2 – yra skirta po vieną vietą automobilio parkavimui.
Jei rezervavote studiją #3 – nėra skirta parkavimo vietos.

Jei atvykote su daugiau automobilių ar rezervavote studiją #3, automobilius galite palikt prie gatvės ar netoli esančioje IKI parduotuvės automobilių aikštelėje (2 valandos nemokamos).

LABAI SVARBU:
teritorijoje skirta tik po vieną vietą #1 ir #2 studijų klientams. Daugiau priskirtų vietų studijai nėra ir visos kitos vietos yra rezervuotos kitų teritorijoje veikiančių įmonių. Jei atvykstate su daugiau automobilių, prašome parkuotis ant gatvės už šlakbaumo esančiose parkavimo vietose arba prie „IKI“ parduotuvės (2 valandos nemokamai), tačiau nepalikite savo automobilio kitai įmonei priskirtoje vietoje.

Už jūsų paliktus automobilius kitoms įmonėms priskirtose vietose mes gauname 20 EUR baudą už kiekvieną kartą, todėl nuo šiol ši bauda bus priskaičiuota jums bei palikus automobilį kitoms įmonėms skirtose vietose viduryje fotosesijos privalėsite eiti jį perstatyti. Todėl pasistačius automobilį ne vietoje tai kainuos jums ne tik papildomus 20 EUR, tačiau ir sugaišite savo fotosesijos laiką. Labai prašome susiderinti su klientu ar fotografu, kuris parkuosis kieme, o kuris už šlakbaumo.

Labai prašome supratingumo.