Fotostudija paaugo

Fotostudija paaugo

Norėčiau su visais pasidžiaugti jog cozy studija paaugo 🙂

Pirmą kartą studija duris atvėrė 2019 metais vasario mėnesį. Patalpos buvo 85 kvadratų, o kadangi norėjau užpildyti studijos baltas sienas, jas apkroviau dideliais, savo rankų darbo iš tapetų pagamintais fonais. Įsidirbus supratau, jog vis tik svarbu kuo šviesesnė erdvė, todėl šie fonai buvo nukabinti, o fotostudijos erdvė tapo šiek tiek didesnė ir daug šviesesnė. Kaip ir sienos, taip ir tamsūs baldai keitėsi į šviesesnius, atsirado daug įvairių foto kampelių, o idėjų nemažėjo, tačiau ploto kur galėčiau visa tai įgyvendinti jau nebeturėjau. Taigi prasidėjo didesnių patalpų paieškos.

Didesnių patalpų paieškos užtruko ilgiau nei metus laiko ir jau kuomet buvau benusivylus paieškomis, vieną dieną pastebėjau dabartinių patalpų skelbimą. Ir nors skelbimo nuotraukos manęs nesužavėjo, visgi buvau įkalbinta jas apžiūrėti. Ir kaip džiaugiuosi jas apžiūrėjusi! Jau pirmą kartą jose stovėdama, dėliojau mintyse kur kas stovės!

Štai dabar cozystudio įsikurusi 300 kvadratų patalpose su ypač aukštomis lubomis bei dideliais langais. Čia jau stovi ir mano išsvajota lova, ir vonia, ir ciklorama. Daug įvairių spalvotų kampelių (tamsiai pilkas, žydras, rožinis, kreminis). Baltoje zonoje stovi įvairūs baldai, taip pat yra ir spalvoti popieriniai fonai. Pianinas ir židinys taip pat niekur nedingo 🙂 O ir angelo sparnai atkeliavo kartu. Atsirado ir makiažui skirta vieta.

Erdvė neskirstoma į atskiras studijas, todėl kaip ir ankščiau, taip ir dabar visas plotas skirtas tik jūsų kūrybai. Ir nors studija padidėjo net 3,5 karto, atsirado daugiau erdvių, tačiau kaina išliko ta pati (20 EUR pirma valanda + 15 EUR kiekviena papildoma valanda, o įsigyjant abonementus, valandos kaina dar mažesnė)!

Kviečiu kurti grožį cozy studijoje Kaune, Raudondvario pl. 164!

Visos nuotraukos: paspauskite čia